. ha-loo « hrosi.net

hrosi.net

hrosi.net

INERA CZ s.r.o.
9. května 1162
742 58 Příbor

IČ: 02657546
DIČ: CZ02657546

email: obchod@inera.cz
mob: +420 776 065 232
tel: +420 595 176 976

přístup na web email
mail.hrosi.net

ha-loo

Využijte VoIP technologie a zlevněte své telefonování

VoIP telefonování je telefonování přes internet bez nutnosti pevné telefonní linky od operátora. Tzn. že klient platí pouze paušál za internet a navíc jen to co provolá, bez dalších paušálních poplatků. Samozřejmostí je veřejné telefonní číslo. Toto číslo si klient může nechat vložit do Zlatých stránek a tím pádem zveřejnit. Tato služba plně nahrazuje pevnou linku a můžete s ní volat jako doposud. Volat se dá do všek sítí dle ceníku poskytovatele, i do zahraničí. Volání zdarma potom probíhá v rámci sítě ha-vel, cesnet, voipex a 802.vox.

Existuje množství různých zařízení vhodných k provozu VoIP telefonování. Jedním z nich je tzv. VoIP ústředna. Využívá se hlavně v případě, kdy si chce klient ponechat stávající telefonní přístroj. Druhou možností je zakoupení vlastního VoIP telefonu. Tyto telefony mají většinou LCD displeje a disponují možností ukládat si telefonní čísla do seznamu. Ceny za tato zařízení se pohybují od 1500,- Kč do 4000,-Kč. Záleží na typu, značce a možnosti zařízení.

Další bližší informace najdete na stránkách www.ha-loo.cz, anebo nás stačí kontaktovat. Provádíme instalaci, nastavení, předvedení.

Kód dealera: Martin_H

Tento web je provozován s využitím systému WordPress. (Česká lokalizace)

hrosi.net logo